Aby być sobą, trzeba być kimś
STANISŁAW JERZY LEC
/

Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło jest prekursorką idei zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o koncepcję marki osobistej. Stworzyła proces BrandYourName©, autorskie narzędzie Brylant Marki© oraz programy zarządzania marką lidera, marką zespołu, marką przywództwa i marką kobiecego przywództwa w firmach. W 2012 r. założyła Personal Brand Institute. Wcześniej przez długi czas odpowiadała za strategiczną komunikację marketingową i strategie personalne w polskich mediach. W latach 2007-2012 pełniła funkcję Dyrektor Personalnej TVN SA.


Joanna Malinowska-Parzydło pracuje jako trener biznesu oraz doradca strategiczny w obszarze zarządzania kapitałem intelektualnym przedsiębiorstw, zintegrowanej komunikacji, skutecznego rozwijania marki przywództwa oraz adaptowania zmian w zakresie strategii biznesowej i kultury organizacyjnej. Projektuje i wdraża unikalne narzędzia wspierające szybkie i skuteczne zmiany w zakresie pożądanych postaw i wartości na poziomie całej organizacji.


Obecnie, poza rozwijaniem Personal Brand Institute, jako założycielka i Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu, buduje rynek pracy dla profesjonalnych mentorów. Jednocześnie jako mentor jest zaangażowana w polską edycję programu Fundacji Hillary Clinton Vital Voices.


Joanna jest także ambasadorką przedsiębiorczości kobiet, wykładowcą akademickim oraz autorką bloga Jesteś marką.


Prywatnie mama Jaśka i Olka.

ZAŁOŻYCIELKA


Personal Brand Institute logo_personal_brand Personal Brand Institute
©2013-2014 JOANNA MALINOWSKA-PARZYDŁO
Personal Brand Institute - FWA Site of the Day
Personal Brand Institute - Awwwards Site of the Day