Aby być sobą, trzeba być kimś
STANISŁAW JERZY LEC
/

Reputacja to kapitał

“Pomagamy świadomie zarządzać osobistą reputacją i odpowiednio wykorzystać posiadany kapitał.”

Według “Słownika języka polskiego” reputacja to opinia, renoma, dobre imię, rozgłos, sława. My w Personal Brand Institute reputację definiujemy jako zbiór wrażeń, doświadczeń i śladów pozostawionych przez jednostkę w ważnych dla niej relacjach z otoczeniem. Według Personal Brand Institute o marce człowieka stanowią nie wygląd, zewnętrzny wizerunek i liczba sukcesów wpisanych do CV, ale to, jak człowiek żyje oraz jaką ma osobowość. To na ile jest wyjątkowy i inspirujący dla innych.


Reputacja to kapitał, którym można zarządzać. Nie chodzi o płytko pojmowany wizerunek, z którym reputacja bywa mylona. Kapitał reputacji zbudowany jest wokół osobistej wiarygodności, spójności, przewidywalności, oferty wartości oraz jakości relacji i komunikacji, w które inwestujemy.


Jako Personal Brand Institute pomagamy świadomie zarządzać osobistą reputacją i odpowiednio wykorzystać posiadany kapitał. Wspieramy Klientów w definiowaniu strategii życiowych oraz ustalaniu własnych reguł komunikacji w kontekście kluczowych dla nich relacji. Pomagamy projektować, aktywnie kształtować i wzmacniać osobistą reputację.

INSTYTUT


Personal Brand Institute logo_personal_brand Personal Brand Institute
©2013-2014 JOANNA MALINOWSKA-PARZYDŁO
Personal Brand Institute - FWA Site of the Day
Personal Brand Institute - Awwwards Site of the Day