Aby być sobą, trzeba być kimś
STANISŁAW JERZY LEC
/

Dla kogo powstał
Personal Brand Institute?

“Chcemy, aby każdy z naszych Klientów osiągnął sukces zbudowany nie tylko na wizerunku, ale na sile realnych wartości.”

Personal Brand Institute wspiera osoby, którym zależy na najwyższej jakości własnego życia, dobrych relacjach z otoczeniem oraz wypracowaniu silnej reputacji – a tym samym na zbudowaniu marki osobistej premium.


Naszym Klientom pomagamy w precyzowaniu koncepcji siebie w różnych rolach – prywatnych i zawodowych. Ułatwiamy świadome i skuteczne zarządzanie drogą życiową w oparciu o markę osobistą, markę liderów, markę zespołów i markę przywództwa wysokiej reputacji. Zapewniamy doradztwo w rozwoju i projektowaniu “lepszej wersji własnej osoby”. Podpowiadamy również, jak zamiast ścigania się z tłumem konkurentów zyskiwać przewagę dzięki autorskim pomysłom oraz konsekwentnie rozwijanej unikalności.


Chcemy, aby każdy z naszych Klientów osiągnął sukces zbudowany nie na wizerunku, ale na sile realnych wartości. Dlatego pracujemy z ludźmi i organizacjami świadomymi rosnącej wagi przejrzystości w multimedialnym świecie, rozumiejącymi, że kapitał reputacji musi być zbudowany na zaufaniu, a nie marketingowych sztuczkach.


Personal Brand Institute jest partnerem dla tych, którzy chcą być najwyższej klasy strategami: strategami w zarządzaniu sobą, swoim życiem czy biznesem. Umożliwiamy im wyznaczanie ścieżek życiowych i biznesowych w oparciu o proces BrandYourName®, Brylant Marki© oraz autorskie narzędzia wspierające ich priorytety.

INSTYTUT


Personal Brand Institute logo_personal_brand Personal Brand Institute
©2013-2014 JOANNA MALINOWSKA-PARZYDŁO
Personal Brand Institute - FWA Site of the Day
Personal Brand Institute - Awwwards Site of the Day